Pubquiz over De Kwakel zit vol

Het gaat zo goed met de Quakelse quiz dat de inschrijving vol is. De afgelopen tijd konden mensen laten weten of ze mee wilden doen op 27 februari met de pubquiz, die speciaal vanwege het 450-jarig bestaan van De Kwakel wordt georganiseerd door Rick FM en de Stichting De Kwakel Toen en Nu.

Inmiddels hebben zoveel mensen dat gedaan, dat het dorpshuis in de Kwakel vol zal zijn op die avond.

De organisatie raadt deelnemers aan om zich goed voor te bereiden de komende maand, zodat ze veel weten over De Kwakel en zijn geschiedenis. 

Dat kan onder meer door het lezen van Ut Quakeltje of het Kermisboek. Lees nieuws van de afgelopen jaren op de website van Rick FM of ga naar de bibliotheek voor boeken over de geschiedenis van het dorp.

De avond belooft gezellig te worden met nostalgische beelden, geluiden en figuren. Stichting De Kwakel Toen & Nu en Rick FM zorgen voor een bijzondere quiz ter ere van het jubileum.