Nieuwe uitzending Jeugd Carrousel

Woensdag 29 mei is er weer een nieuwe uitzending van Jeugdcarrousel.

Het kinder-radioprogramma, voor en door kinderen op Rick FM, is er een keer per maand van 17.00 tot 18.00 uur.

De presentatie is deze keer door Anna, Dylan en Kiki. Tess en Maud zijn gast presentatoren.

Wat komt er in het programma?
Interview met boswachter Claudia Plaisier van het Amsterdamse Bos. Hoe is ze boswachter geworden en informatie over de activiteiten in het bos zoals het Beleefpad.

Michel Rahn is de gast om te vertellen over zijn beroep Improvisatieacteur

Astrid van Zelst heeft weer een nieuwe knutseltip. Eugenie de Bruijn is er ook weer met leuke Kinderactiviteiten en Kinderuitjes in Uithoorn en omstreken.

Misschien is er ook nog tijd voor een leuk recept om te koken/bakken. Deze afleverig terugluisteren klik dan op jeugdcarrousel

Meedoen en eerdere uitzendingen terugluisteren.
Wil je een keer meedoen en iets te vertellen over je hobby, weet je een lekker bak of kookrecept? Of wil je meer weten over een bepaald beroep. Heb je ideeën? Stuur dan een mailtje (of vraag het je ouders), naar: carrousel.rickfm@gmail.com
Vermeld je naam, leeftijd en wat je zou willen doen in dit kinder-radioprogramma. Dan nodigen wij je uit om naar onze radiostudio in De Kwakel te komen. Volg jij de Facebookpagina Jeugdcarrousel Rickfm al?

Wil je vorige uitzendingen terugluisteren? Check dan onze Podcastpagina: https://www.rickfm.nl/jeugdcarousel

Dit programma, ook voor volwassenen, is vanaf groep 6. Ze worden vanuit de huiskamer- radiostudio begeleid door Ria Tammer en Astrid van Zelst. Kees Hoogervorst doet de techniek.