
Woningbouwvereniging Eigen Haard zegt dat de sloop van de leegstaande huizen in de Prinses Christinalaan in augustus gaat beginnen.
Met het bedrijf Schijf Cirulaire Demontage uit Uithoorn zijn volgens Eigen Haard de laatste afspraken afgerond over de werkzaamheden.
Daarin staat dat voor 19 augustus wordt begonnen met de voorbereidende werkzaamheden.
3 fases
Zoals Rick FM al eerder meldde bestaat de sloop uit drie fases. Als eerste wordt het asbest verwijderd. Dat begint bij de huizen 68 tot en met 82. Daarna volgen de blokken 4,3,2 en 1.
Na het verwijderen van de asbest in een blok worden de nog bruikbare materialen weggehaald. Dat is fase 2. Het gaat dan trapleuningen, deuren en houten balken.
Eind oktober begint de fysieke sloop. Dan zullen de huizen in de laatste fase echt tegen de vlakte gaan.
Door redacteur Marco Koeleman