
Tijdens de 65-ste Kwakelse Veiling zijn er extra premies. Zaterdag 26 oktober en de week erna 2 november wordt in de kantine van KDO weer veel geld opgehaald dat later wordt verdeeld onder verenigingen in De Kwakel.
Tot nu toe is er ruim 2,8 miljoen euro bijeen geveild, met als absolute hoogtepunt een opbrengst van 91.387 euro in 2022.
De jubileumeditie begint volgende week zaterdag om 19.30 uur met de kinderveiling. Dat zijn ongeveer dertig kavels. Daarna gaat de grote veiling verder, in totaal zo'n 200 kavels.
Jubileumtaart
Er zijn extra premies vanwege het 65-jarig bestaan. Zo wordt er elke 65 minuten een ‘65 jaar Kwakelse Veiling’ jubileumtaart verloot onder de kopers van de 65 minuten, die ervoor verstreken zijn.
Ook heeft het veilingcomité met alle giften kunnen regelen dat er een jubileum solex- tour voor 2 uur door het dorp kan worden aangeboden inclusief koffie en gebak en een borrel met buffet na afloop.
Verder is er onder meer een BBQ op een weiland met wijnarrangement, een rit op een Zundapp, een walking diner op de Drechtdijk, Poldersporten voor 25 personen, een bezoek aan een escaperoom en zo zijn er nog veel meer kavels. Die kun je hier allemaal lezen.
Premie
Dit jaar zal er wederom bij elke 5000 euro een premie worden toegevoegd aan de kavel, die op dat moment geveild wordt. Deze premies worden ‘blind’ getrokken, door de aanwezige notaris.
Door redacteur Marco Koeleman