Jazz aan de Amstel komt met nieuw seizoen

Komende zondag begint er een nieuw seizoen van Jazz aan de Amstel. De hele winter komen er jazz-artiesten in Sjiek aan de Amstel, onder leiding van zangeres Shyla Zoet.

Zondag zijn naast de ritmesectie bestaande uit Joos van Leeuwen, Peter Bergman en Marcel Serierse te gast gitarist Bas van der Wal en zanger Rick van der Kroon.

Neil Diamond
Rick van der Kroon is een zanger met een bijzonder stemgeluid. In 2014 deed Rick mee aan het tv- programma “The winner takes it all” en gooide hoge ogen met zijn stemgeluid.

Ook internationaal valt zijn stem in goede aarde. In 2016 vloog Rick naar Las Vegas om tussen de beste internationale sound-alikes van Neil Diamond een optreden te geven.

Bas van der Wal is een veelgevraagd gitarist. Hij werkte onder anderen samen met Shirma Rouse, Sabrina Starke en de New Cool Collective. 

Jazz aan de Amstel is op zondag van 15.30 - 18.00 uur bij Sjiek aan de Amstel, Marktplein 11 in Uithoorn. 

 

Door redacteur Marco Koeleman