
UITHOORN - Jack Honsbeek wordt de nieuwe hoofdtrainer van de zaterdag eerste elftal selectie van Legmeervogels.
In de periode 2012 tot 2016 heeft Jack succesvol de leiding gehad over de Legmeervogels selectie en de club was destijds zeer tevreden over de samenwerking.
Na deze periode is Jack trainer geweest bij de 2e divisieclub VVSB en als laatste voor een periode van ruim 2 jaar in China als verantwoordelijk hoofdcoach van het district team van Nanjing.
Legmeervogels en Jack Honsbeek zijn een contract aangegaan voor een periode van twee seizoenen, van juni 2023 tot juni 2025.
Dit geeft de club en de trainer de zekerheid om met continuïteit een langere periode verder te werken aan een herkenbaar eerste elftal en de jonge spelers van Legmeervogels de kans te geven om zich onder leiding van een ervaren trainercoach verder te ontwikkelen.
Het bestuur van Legmeervogels kijkt uit naar de samenwerking met Jack Honsbeek om de volgende stappen te zetten in het realiseren van de sportieve ambitie van Legmeervogels.
Sportredactie Rick FM - Jan Tilburgs