
Ook dit jaar organiseert de IVN-afdeling De Ronde Venen en Uithoorn weer fietstochten. En dit jaar niet alleen drie avonden maar ook twee middagen.
De tochten zijn ongeveer 25 kilometer lang en de route is in de directe omgeving. Iedereen kan meefietsen , want het is een rustig tempo en ook geschikt voor mensen die geen elektrische fiets hebben.
Verder is er halverwege ook een pauze waar een van de natuurgidsen een natuurpraatje zal houden.
Avond of middag
Wel moet je zelf iets te drinken meenemen. De avondfietstochten zijn op dinsdag 9 juli en 6 augustus. Er wordt om 19.15 uur gestart vanaf het Raadhuisplein tegenover het Kruidvat in Mijdrecht.
De middagfietstochten zijn op vrijdagmiddag 23 augustus en 6 september. Op 23 augustus wordt er om 13.30 gestart vanaf het Spoorhuis in Vinkeveen; Op 6 september om 13.30 vanaf het Spoorhuis in Uithoorn.
Opgaven is niet nodig. Info: Anja de Kruijf 06-58924521.
Door redacteur Marco Koeleman