| Rick FM Sportnieuws van 10 mei |
|
Handbal:
De dames van KDO gingen naar Vido in Purmerend en ook daar werd gelijkgespeeld. Uitslag 9 – 9. Zondag spelen de dames van Legmeervogels om 11.20 uur in Almere tegen Havas. De dames van KDO nemen het thuis op tegen Zaanstreek. Aanvang 13.15 uur.
Voetbal:
Legmeervogels was in de 1e helft nauwelijks opgewassen tegen O.S.O. maar kwam wel op voorsprong via Bas Righarts. In het 2e bedrijf ging Legmeervogels beter voetballen en maakte via Nick Driehuis 2 – 0 en uit een strafschop van Martijn Roos 3 – 0. Vervolgens scoorde O.S.O. tegen maar Peter Lakeveld schoot de 4 – 1 eindstand met een fraaie lob op het bord. Door deze overwinning hoeft Legmeervogels pas zaterdag 22 mei aan te treden tegen SDZ.
Het zondagteam van Argon won van Feijenoord met 2 – 0. Voor rust scoorde Anton den Haan. Na de thee was Michael van Laere de man van de 2 – 0. Argon eindigde op de 2e plaats en speelt het komende seizoen in de Topklasse.
Legmeervogels verloor met 3 – 0 van Wasmeer. De ploeg speelde niet slecht maar wist de kansen niet te verzilveren. Kort na rust kwam Wasmeer op 1 – 0 na een schijnbaar houdbaar schot. Legmeervogels ging op jacht naar de gelijkmaker maar kwam van een koude kermis thuis toen Wasmeer kort voor het einde nog 2x wist te scoren. KDO speelde tegen Diemen en kwam in de 8e minuut al op achterstand te staan. Dennis Onderwater zorgde voor de gelijkmaker door uit een corner met het hoofd te scoren. Rick Kruit maakte kort na de thee 2 – 1 op aangeven van Youri Stange. KDO bleef de betere ploeg maar verzuimde meer afstand te nemen.
De voetbal wedstrijden voor deze week:
KDO gaat donderdag 13 mei (Hemelvaartdag) naar Diemen voor de 2e wedstrijd in de na-competitie. De wedstrijd begint om half 3.
Zaterdag 15 mei om half 3 in Mijdrecht de wedstrijd tussen Argon en Hercules voor de na-competitie.
Voor het zondagteam van Legmeervogels komt 16 mei Wasmeer op bezoek. Het duel op sportpark Randhoorn begint om half 3.
Hockey:
De heren van Qui Vive speelden in en tegen Alkmaar. Helaas werd dit duel met 4 – 3 verloren. Aanstaande zondag (16 mei) de laatste ronde van deze competitie. Daarin spelen de dames van Qui Vive om 12.45 uur in en tegen Amstelveen. De mannen van Qui Vive spelen thuis tegen Nijmegen. De wedstrijd begint om 14.45 uur.
|
|